Катафалк та транспорт на похорон

Пропонуємо послуги з транспортування покійного до місця поховання. Перевезення людей під час ритуальної церемонії

Послуги катафалка, автобусів

За звичаєм, покійних до похорону перевозять до моргу, що є гарантією збереження тіла до похорону. Тут тіло готують до похоронної церемонії таким чином, щоб можна було попрощатися із сім’єю, друзями та знайомими покійного.

(095) 093 18 87 – стіл замовлень

Похоронне бюро у Полтаві, що на вул. Половка, 45 надає послуги з цілодобового транспортування померлого до моргу. У ці важкі дні ми завжди у Вашому розпорядженні, коли є потреба у допомозі.

Ми пропонуємо Вам ексклюзивні катафалки та інший спеціалізований транспорт, які з належною повагою перевезуть тіло з місця смерті в морг.
Представлені автомобілі оснащені відповідним обладнанням, що дозволяє перевозити покійного безпечним чином з дотриманням гідності тіла та відповідати всім санітарним вимогам.

У разі транспортування трупа до холодильної камери на відстань понад 90 км необхідно використовувати автомобілі, обладнані спеціалізованою холодильною камерою. Ми виконуємо такі замовлення для Вас.

Варто скористатися транспортуванням померлого в морг

Наше похоронне бюро приділяє велику увагу надійності ритуальних послуг. У важкі моменти, пов’язані із втратою близької людини, ми допомагаємо Вам у процесі організації похорону. Наша мета – організувати гідне поховання, яке допоможе сім’ї попрощатися із покійним. Цим девізом ми керуємося і під час транспортування померлого в морг чи місце поховання.

Ви можете доручити нам:

  • вивезення тіла з місця, вказаного сім’єю;
  • перевезення автомобілями високого класу;
  • забезпечення належних умов під час перевезення;
  • зберігання тіла в морзі до дня похорону;
  • перевезення тіла та доставка всіх, хто прощається на власних автобусах на місце поховання.

 

Наша компанія докладає всіх зусиль, щоб допомогти Вам пережити складний період втрати близьких. Перевезення померлого – одна з багатьох послуг, які ми надаємо у рамках організації похорону. Від Вашого імені ми підготуємо гідну похоронну церемонію, яка вшанує пам’ять покійного.