Ритуальний агент

Послуги агента, церемоніймейстера, розпорядника для організації та проведення похорону

Послуги ритуального агента, розпорядника

Основним завданням агента ритуальних послуг є виконання замовлень, реалізація ритуальних послуг та підготовка приладдя відповідно до укладеного договору або угоди, положень та діючих прейскурантів.

Агент приймає розпорядження особи, яка повідомила про смерть, і займається організацією похорону.

(095) 254 64 97 – цілодобово

До завдань організатора ритуальних послуг входить пропозиція послуг та можливостей похоронного бюро: вибір типу труни, транспортування, формат похорону, замовлення священика, підготовка некрологів, замовлення вінків та квітів, підготовка церемонії.

У нашому похоронному бюро Ви можете зателефонувати агенту у будь-який час (немає регламентованого часу роботи), а також у недільні, святкові та неробочі дні.

Окрім організаційних моментів проводиться збір відомостей про особу померлого, організація підготовки тіла до укладання в труну (омивання, гоління, стрижка, одягання), підготовка місця поховання, призначення дати відспівування та панахиди та виконання інших доручень, пов’язаних із похоронною церемонією.

Діяльність агента ритуальних послуг має службовий, організаційний характер, в якому переважає розумова та вербальна діяльність. Ця робота вимагає контакту з людьми, а отже – легкості самовираження в усній та письмовій формах. Робота здійснюється в офісі та поза ним (вирішення питань, пов’язаних з похоронною діяльністю) і має психологічне навантаження, в силу специфічної групи клієнтів, якими є люди, які пережили смерть родичів та близьких.