Проведення кремації та похоронного обряду

Похоронне бюро у Полтаві на Юрівці пропонує послуги кремації та подальше поховання.
Нам під силу організувати повноцінну церемонію прощання з близькою людиною перед кремацією.

Організація та проведення кремації

Як зараз відбувається кремація?

Хоча в Україні до кремації тіла все ще ставляться дещо відсторонено, прихильників цього методу поховання з кожним роком стає дедалі більше. Сьогодні в нашій країні працює безліч крематоріїв, і доступність цієї послуги у поєднанні з відносно низькою вартістю похорону переконує дедалі більше людей

Зателефонуйте, щоб узгоджувати дату та час, найбільш зручний для Вас
(095) 254 64 97 – цілодобово

Якщо сім’я покійного вирішує кремувати останки, похорон покійного відбувається дещо інакше, ніж якщо обрано традиційний спосіб поховання. Перші етапи підготовки такі ж – похоронний агент, відповідальний за організацію похорону з кремацією, повинен отримати у лікаря свідоцтво про смерть, і на його підставі РАГС видає свідоцтво про смерть.

Потім цей документ має бути доставлений до офісу розпорядника похорону. При цьому сім’я померлого, на яку покладено організацію поховання, зобов’язана повідомити про прийняте рішення про кремацію. У цьому випадку також потрібно підписати відповідний дозвіл.

Як проходять похоронні обряди під час кремації?

Під час організації останніх проводів співробітники похоронного бюро працюють із сім’єю покійного, щоб узгодити деталі похоронної церемонії, обговорюючи окремі моменти. Особи, які вирішили кремувати родича або найближчого родича за релігійним обрядом, можуть бути впевнені, що ми докладемо всіх зусиль для того, щоб поховання урни відбулося за всіма правилами похоронного обряду.

Прийнято дві основні форми організації похорону з кремацією:

  • Першими є церемонії, які відбуваються після кремації. У цьому випадку спалювання тіла відбувається перед похоронною церемонією. У разі конфесійного похорону похорон з кремацією включає месу або службу, а також перенесення урни в могилу або колумбарій. Усі церемонії відбуваються біля кремаційної урни.
  • Другий вид похорону з кремацією, який може бути замовлений в нашому похоронному бюро, передбачає організацію поминальної меси, яка відбувається перед спаленням тіла. Потім порох, що впав у кремаційну урну, тільки скидається до місця його останнього упокою, де відбуваються останні відспівування у супроводі священика. Щодо мирських церемоній, то їх більшість у супроводі розпорядника похорону проходять з використанням урни.

Ми надаємо нашим клієнтам відповідний сервіс, тому постараємося надати послуги на найвищому рівні в ці важкі хвилини після втрати, а наші співробітники завжди у вашому розпорядженні і допоможуть підготуватися до церемонії і дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять.