Комплексні ритуальні послуги у Полтаві

Наше завдання: захистити Вас від зайвого клопоту у скрутну хвилину
На нашу підтримку може розраховувати кожна сім’я, незалежно від передбачуваних витрат на поховання

Підберемо найкращі варіанти під будь-які фінансові можливості

Комплексна організація та проведення похорон

Наше похоронне бюро у Полтаві (Юрівка) пропонує комплексні ритуальні послуги та допомогу у прощанні з близькою людиною, не турбуючись про питання, пов’язані з підготовкою церемонії та належним похованням.

(095) 093 18 87

Наші похоронні послуги включають:

  • оформлення документів, свідоцтво про смерть; оформлення резервування на поховання,
  • підготовка та проведення церемонії, кремація,
  • оркестр та їдальня,
  • професійний транспорт
  • послуги священика, бригади на похороні, розпорядника, церемоніймейстера,
  • всі необхідні ритуальні товари та аксесуари

Професійна допомога у скрутну хвилину

Ми розуміємо, що смерть близького – це болісний досвід. Ось чому ми підтримуємо у ці скрутні часи. Ми знаємо, що в такі моменти складно думати про формальності, тому готові взяти на себе обов’язки у разі смерті близької Вам людини.

Пропонуємо професійні послуги, від перевезення померлого в будь-який час доби, ефективної організації похоронної церемонії до встановлення надгробків та належного догляду за могилами.

Основним пріоритетом нашої компанії є комплексна та професійна допомога у проведенні похорону в Полтаві та області. Ми знаємо, що кожен має свої індивідуальні потреби та очікування щодо того, як виглядатиме похоронна церемонія. Тому ми пристосовуємо наші послуги до ваших вимог і виконуємо роботу в різних релігійних обрядах.

Можлива ситуація, коли не завжди зручно дістатися до нашого похоронного бюро або горе спіткало вночі. Якщо це так, просто зателефонуйте нам. Ми негайно виїжджаємо на вказану адресу для узгодження всіх необхідних деталей щодо поховання покійного.

У нашій компанії ми вимагаємо співчуття та професіоналізму від наших співробітників. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що навіть у такій сумній ситуації ми відчуємо слушний момент, щоб допомогти у підготовці церемонії, при цьому обмежуємо нашу присутність до необхідного мінімуму.