Приладдя та аксесуари для похорону

Все необхідне приладдя для проведення похорону: вінки, гроби, квіти, хрести, таблички

Купити необхідні товари Ви можете у нашому бюро на Юрівці (вул. Половка, 45) або замовити по телефону з доставкою по місту

Труна

Труна

Ми пропонуємо різні типи гробів для поховання або кремації. Вони розрізняються за стилем, породою дерева, прикрасами, кольором та оздобленням. При організації траурних церемоній наші співробітники допоможуть у підборі труни для покійного, як у недорогому, так і в елітному ціновому сегменті.

Хрест та табличка

Крест и табличка

Хрест – один із найважливіших елементів місця упокою. Дерев’яні надгробні хрести із зображенням Ісуса виконані у різних колірних варіантах та покриті лаком. Хрест має табличку з ім’ям покійного та виконує не лише функцію релігійного символу, а й довговічного та естетичного доповнення до пам’ятника. Також у нашій пропозиції є металеві хрести.

Траурні букети та написи

Траурные букеты и надписи

Квіти – невід’ємна частина будь-якого похорону. Вони дозволяють вшанувати пам’ять покійного та попрощатися з ним. Ідеальна жалобна композиція має бути стриманою, але водночас висловлювати почуття, які ми відчували до людини. Пропоновані нами ритуальні композиції прикрашені поясом, на який ми можемо нанести фразу або напис на вибір клієнтів. Якщо ви не знаєте, як попрощатися з покійним, ми порадимо, що написати.

Траурні вінки

Траурные венки

Важливим елементом прощання з людиною є жалобний вінок. Вінки та траурні букети виготовлені з увагою до всіх важливих деталей, таких як: композиція, естетика, підбір кольору та, насамперед, відповідна техніка, яка гарантує, що вінок буде міцним та стійким до змінних погодних умов.
Ми працюємо з перевіреною декоративною продукцією та матеріалами найкращої якості.

Похоронне приладдя та аксесуари

До похоронного приладдя відносяться вінки, могильні плити, хрести, а також труни, урни та одяг. Це елементи, які необхідні для організації похорону, та їх вибір залишається за найближчими родичами.

Все похоронне приладдя можна придбати у хорошого розпорядника похорону. Це означає, що не потрібно шукати нічого окремо. У нашому бюро вибір похоронного приладдя досить широкий. Уважний та підготовлений співробітник розповість про доступні варіанти, проінформує про вартість та допоможе зробити вибір.

Підбір необхідних похоронних речей

Одним із найважливіших і найскладніших рішень є вибір труни. Вони виготовляються з різних порід лакованого або незабарвленого дерева або призначеного для кремації. Розмір труни вибирається з урахуванням габаритів тіла покійного. Іноді необхідно виготовити труну за спеціальним замовленням. Труни відрізняються прикрасами та фурнітурою.

Багато людей похилого віку готують похоронний одяг ще за життя. Деякі близькі обирають щось із особистої колекції покійного, проте для більшості цей важливий похоронний аксесуар є проблемою. Варто знати, що представницький похоронний одяг, в який може бути одягнене тіло покійного, також можна отримати в похоронному бюро.

Вінки, покладені на могилу, символізують пам’ять, скорботу про втрату і — у разі поховання в релігійному обряді — надію на життя після життя. Представницькі та красиво оформлені вінки також можна придбати в нашому похоронному бюро.