надаємо послуги з 2008 року

Організація похорону крок за кроком

 

Пропонуємо комплексні ритуальні послуги в Полтаві, включаючи транспортування померлого в морг, підготовку всіх документів, підготовку до похорону та поховання у вибраному Вами обряді.

 

Усі ритуальні послуги

Похоронне бюро у Полтаві

Організація похорон, оформлення документів, труни, вінки, огорожі та пам’ятники

Наша компанія вже багато років працює на похоронному ринку Полтави та Полтавської області. Власники та співробітники докладають усіх зусиль, щоб якість наданих ритуальних послуг відповідала стандартам та була неперевершеним зразком якості та компетенції.

Оформлення документів

Підготовка документів та оформлення в державних установах (видача свідоцтва про поховання, державне мито, перепустка, інвентар на цвинтарі)

Детальніше

Організація та проведення похорон

Ми організовуємо похорони усіх видів. Остаточна вартість похорону завжди залежить від обраного сім’єю варіанту. Пропоновані нами послуги гарантують поєднання якості та низьких цін на похорон у Полтаві.

Детальніше

Агент ритуальних послуг

Основним завданням агента ритуальних послуг є виконання замовлень, реалізація ритуальних послуг та підготовка приладдя відповідно до укладеного договору або угоди, положень та діючих прейскурантів.

Допомога з усіх питань за телефонами:

(095) 254 64 97 – цілодобово

(095) 093 18 87

 

  • Доставка тіла в морг
  • Кремація
  • Організація церемонії
  • Хрест, вінки, рушники
  • ..інші аксесуари для обряду

Послуги катафалка, автобусів

Похоронне бюро у Полтаві, що на вул. Половка, 45 надає послуги з цілодобового транспортування померлого до моргу. У ці важкі дні ми завжди у Вашому розпорядженні, коли є потреба у допомозі.

  • вивезення тіла з місця смерті
  • перевезення автомобілями високого класу
  • належні умови перевезення
  • зберігання тіла в морзі до дня похорону
  • перевезення тіла та доставка всіх, хто прощається на місце поховання

Детальніше

mercedes benz vito

Ритуальні товари та приладдя

Широкий вибір товарів для похорон: вінки та квіти,
хрести та таблички, жалобні стрічки та рушники, хустки та покривала, церковний набір

 

Коли близька людина покидає нас, нам завжди хочеться з нею попрощатися. На жаль, дуже часто смерть людей буває раптовою та непередбаченою. До цього ніколи не можна бути готовим. До того ж звістка про смерть часто застає нас у поїздках, відрядженнях чи під час хвороби.

У таких ситуаціях ми засмучуємося, розчаровуємося, втрачаємо силу, що не можемо бути присутнім на жалобній церемонії, не кажучи вже про її організацію. Тим не менш, усім хочеться виявити повагу до покійного і зробити хоча б символічне прощання.

Бюро ритуальних послуг

У постійному прагненні до якості в нашій компанії працює досвідчений і чуйний персонал, що гарантує гідний рівень обслуговування. Саме професійна команда нашого похоронного бюро бере на себе зобов’язання завершити формальності та залагодити справи у держ. структурах і на цвинтарі – все для того, щоб позбавити клієнтів зайвого клопоту.

Наше похоронне бюро намагається враховувати потреби всіх сімей, як під час підготовки православних церемоній, так і для людей інших віросповідань. Ми також організуємо світські похоронні церемонії із церемоніймейстером.

Похоронне бюро у Полтаві на Половка,45 відрізняється багаторічним досвідом організації традиційних похоронних церемоній та кремації. Ми виконаємо всі кроки, необхідні для гідного похорону, оскільки за час нашої роботи виконано сотні професійно організованих похоронних церемоній.

На нашу підтримку може розраховувати кожна сім’я, незалежно від суми, на яку хочуть організувати похорон. Вміємо підлаштовуватись під фінансові можливості кожного.

Наші контакти

Адреса бюро: Полтава, вул. Половка,45 (Юрівка).
Цілодобовий телефон: (095) 254 64 97, або напишіть у формі нижче
Оперативний виїзд по м. Полтава, району (Гожули, Щербані, Россошенці, Абазовка, Калашники та ін.) та області